Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELERİTAS NEDİR ? SMART CONTRACT NEDİR ?
#1
CELERİTAS NEDİR ? SMART CONTRACT NEDİR ?
 
Celeritas Nedir ve Vizyonu Nedir ?
 
[Image: 7814174e63ae43e01fd632659f06647f]
 
Celeritas, dünyanın en zor dönemlerini geçirdiğimiz bu zamanlarda kendisine insanlara yardım etmeyi düstur edinmiş bir ağ pazarlama sistemidir, şimdiye kadar var olan ve Tron bazında çalışan en büyük ödeme oranı ve maksimum güvenliği ile dünya çapındaki en büyük topluluk projesi olma görevini kendisine ilke edinmiştir.
 
Böylece herkes bağışlarının üçüncü elden geçmediğini ve direk insandan insana (tron hesabına) yardım eden bir sistem olduğunu bununda mükemmel bir akıllı yazılım smart contract protokolü ile blockchain ağına ve tron wallet cüzdanına entegre edildiği , kişilerin ve  dünyanın içinde bulunduğu ve insanlığın çok zor bir dönemden geçtiği bu günlerde ekonomik olarak her birey ve aileye katkı sunmak maksadı ile, dünyanın en büyük topluluk projesi olacağını en güvenli ve en büyük olmayı misyon edinmiştir.
[Image: images?q=tbn:ANd9GcQ5srN7tkDhIfCzzpotI1s...p;usqp=CAU]
 
Celeritas, isminin ve projesinin arkasındadır, Celeritas hız ile eş anlamlıdır, neden hız, şu anda covid 19 gibi sorunlarla dünya darboğazdadır bu zamanda insanlara olabildiğince çabuk yardım edebilmenin diğer adıdır, işte budur celeritas .. Celeritas ile ilgili daha detaylı bilgilendirme ve kayıt için hemen hergün saat 21:00 da canlı zoom yapılmaktadır. Zoom linki ve kayıt linki alabilmek için telegram grup linkimiz…
 
https://t.me/celeritasbilgi
 
ZOOM için zaman ayıramayıp video ile bilgi edinmek isteyenler için;
 
 https://www.youtube.com/watch?v=taW5wwiEpFI
 
 Websitemiz  : https://celeritasnedir.wordpress.com/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)