Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Güvenilir Kaliteli Zonguldak Anahtar Hizmetleri
#1
[Image: zonguldakotokumanda.gif]
Zonguldak Anahtar
Zonguldak anahtar teknolojisi kumandalı ve kumandasız olmak üzere ikiye ayrılır. Kumandalı ve Kumandasız anahtarlarda çip bulunur. Kumandalı anahtar uzaktan aracın kapılarını açmaya yararken, anahtarın içerisindeki çip ise aracı çalıştırmaya yarar. Dolayısıyla kumandasız bir araç anahtarında da aracı çalıştırmak için çip bulunur. Bu çipler immobilizer sistem adı verilen elektronik beyin ile denetim altında tutuluyor. Ne yazık ki çok hassas bir sistem ve bu elektronik yuva bozulduğu yahut hasar gördüğü takdirde enstrumanlarınızı çalıştırmanız da pek mümkün olmuyor. zonguldak megan
 
Uğur Çilingir olarak Oto Anahtar Kopyalama hizmeti vermekteyiz. Zonguldak genelinde hizmet veren firmamızda bütün marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Sizin de oto anahtar ihtiyacınız varsa firmamızın telefon numaraları aracılığıyla veya bildirişim sayfamızdaki bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz. zonguldak oto anahtar
 
Oto Anahtar Tamiri
Model veya marka farketmeksizin çalgılarınızın bozuk, çalışmayan anahtarlarının tamirini yapıyoruz. Suya yada sert bir zemine düşmüş yahut kırılmış anahtarlarınızın tamirini titizlik ve itina ile yapıyoruz.
 
Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisi ile araç anahtarlarınızı onarım ettirmek için şirket numaralarımızdan yada iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Kumanda Tamiri & Kopyalama
Bina veya işyerlerinizin orjinal garaj kumandası kopyalama, kepenk kumandası kopyalama, Garaj Kumandası Tamiri, Kepenk kumanda tamiri, Elektronik kapı kumandası çoğaltma, Elektronik kumanda yedek çıkartma hizmetleri vermekteyiz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)